loading
Tıkanıklıkları Açma

Tıkanıklıkları Açma

Eskiden kırılarak yapılan ve gözle tespit edilmeye çalışılan tesisatı tıkanıklıkları günümüzde konusunda uzman olan profesyonel bir ekip ve teknolojinin geliştirdiği en son cihazlar sayesinde  yapılır hale geldi.

Kaçak su başta su borularının tesisata gelen fazla basınç ile ek yerlerinden su akıtması ya da pis su giderinin bağlantı yerlerinde bulunan contaların görevini yerine getirememe hale gelmesinden dolayı binalarda meydana gelen en büyük sorunlar arasında yer alıyor.

Tıkalı  su tesisatı tespit edilemediği takdirde daha büyük sorunlara yol açıyor. Tıkalı Tesisat tespiti ile su kaçağı meydana gelen binanın sahibi fuzuli masraflardan kurtuluyor. Sadece binanın sahibi kırma, ustalık, mermer ya da fayans masrafları gibi ek masraflara boşu boşuna para ödemiyor. Aynı zamanda mermer, fayans ya da moloz olayı gerçekleşmediği için ülke ekonomisi de bundan olumlu etkileniyor.

Her gün 1000 su kaçağı meydana gelse ve bu kaçaklar “kırmadan tıkanıklık tespiti” yerine eski yöntemlerle tespit edilse hem o kadar bina sahibi hem de ülke ekonomisi bundan olumsuz etkilenir.

Günümüzde bu olumsuz olayların yaşanmaması için tıkanıklık tesisat tespitinde uzmanlaşan bir çok firma ev ve iş yerlerinde altyapı tesisatlarında meydana gelen tıkanıklık tespitlerinde özel cihazlar kullanıyor.

Tıkanıklık tespit cihazı adıyla anılan makineler teknolojinin en son imkanları kullanılarak tasarlandığı için bu cihazlarla “tıkalı alanı bulma” yöntemleri kırmadan, dökmeden ve kolaylıkla yapılıyor.

Tıkalı altyapı tesisatın tespitinde en önemli unsur tıkalı alanın tespit edilerek tamiratının yapılmasının yanı sıra bunu zemin, fayans, ya da duvar gibi yerlerin kırılmadan yapılması.

Garantili çözümler teknoloji ile deneyimin birleştiği firmalarda müşterilerini bekliyor.

Hemen Ara
konuşmayı Başlat
Yardım?
Merhaba
Yardın İçin Buradayız