loading
Yıldırım Çelik Kapılar

Yıldırım Çelik Kapılar

Yaşadığınız alanların dekorasyonunda göze ilk çarpan kapılardır… Estetiği ve uyumuyla sanki sıcak bir tebessüm eder gibi misafirlerinizi ilk karşılayan kapılar… Ve karşılama sonrası mutlu yüzler sıcak muhabbetler.

Evinizin güvenliğinin en önemli parçalarından biri olan Çelik Kapılar, montaj için öncelikle ambalajından çıkarılır. Çelik kasa kanatlarından ayrılır. Masa üstüne konulan kasa içine izocam yerleştirilir. Koruyucu izolasyon süngeri de yerleştirilir. Bu aşamanın tamamlanmasından sonra kilit sistemi montajı yapılır. Kapı montajı yapılmadan önce müşteriye, kapı açılışının sağ veya sola olması hususu sorulur. Müşterinin isteği doğrultusunda montaja başlanır. Kalitesiyle, kendine has çizgisiyle, yaşam alanlarının hayat bulması için çalışıyor, her elinizi uzattığınızda hayallerinize dokunmanız için…Elinizi güvenle uzatın ve kapılarınızı güvenle açın!

Ark Tasarım uzun yıllardır usta ellerde, özel üretimiyle kapılara hayat veriyor. Tüm Tadilatlar için İsteğe Göre Kapı İmalatlarımız Bulunmaktadır.

Tel: 0546 940 21 75

Hemen Ara
konuşmayı Başlat
Yardım?
Merhaba
Yardın İçin Buradayız