loading
Yıldırım Dolap Tasarım İmalat

Yıldırım Dolap Tasarım İmalat

Yıldırım Dolap Tasarım İmalat


YATAK ODASI RAY DOLAP

Yatak odamızı döşerken akla önce yatak sonra da giysilerimizi düzenli bir şekilde koordine edebileceğimiz bir elbise dolabı veya evimiz müsaitse güzel ve işlevsel bir elbise odası gelir. Çünkü yatak odamızda düzeni sağlayan en önemli unsur elbise dolapları ve elbise odalarıdır.

Bildiğiniz gibi günümüzde küçük ve büyük her türlü yatak odasına uygun pek çok farklı tarzda elbise odası modeli mevcuttur. Modüler elbise odası mobilyaları, elbise oda ebatlarına göre yapılan özel dolap ve açık raf sistemleri, modern tarzda elbise odaları, klasik tarzda elbise odaları gibi pek çok alternatifte elbise odası tasarımına rastlamanız mümkün. Bu kadar model arasından seçim yapmak oldukça zor bir durum.

Bu yüzden kullanışlı bir elbise odası seçimi yapmanız için her şeyden önce ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, kullanışlı ve fonksiyonel modellere yönelmeniz seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Geniş yatak odasına sahipseniz, çok raflı büyük giysi odalarını, ufak bir yatak odasına sahipseniz, dar alanlarda maksimum saklama olanağı sağlayacak giysi odası tasarımlarına yönelmeniz çok daha kullanışlı ve işlevsel elbise odalarına sahip olmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca elbise odanız ufak bir mekansa istediğiniz her an ihtiyaçlarınıza göre şeklini değiştirebileceğiniz, raf yüksekliklerini ayarlayabileceğiniz, kolay sökülüp takılabilen, yer değiştirebilme olanağı sağlayan modüler giysi odası üniteleri tercih etmenizde faydalı olacaktır.

Yüksek kalitede garantili mobilya üretimi.Kişiye özel ihtiyaca yönelik tasarım ve ücretsiz projelendirme.Deneyimli ekibimiz ile yerinizde montaj.

Yıldırım Dolap Tasarımında Kaliteli Malzeme Ve İçilik İle Sektörümüzde Lider Olan Yıldırım Yapı Mobilya, Dekorasyon, İnşaat, Taahhüt, ..

Tel: 0546 940 21 75

Hemen Ara
konuşmayı Başlat
Yardım?
Merhaba
Yardın İçin Buradayız