loading
Yıldırım Duvar Kağıdı

Yıldırım Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı görüntüsü, kolay temizlenebilmesi ve hijyenik olması nedeniyle tercih edilmektedir. Dekorasyon çözümlerinde duvar kağıtlarının çeşitliliği ve kolay uygulanabilmesi sayesinde binlerce alternatif üretilebilmektedir.

Duvar kağıtları aynı gün içerisinde mekanlara tamamen farklı bir atmosfer yaratır. Zengin tasarım çeşitleri ve klasikten moderne her türlü zevke hitap etmesi ile ithal duvar kağıtları her dekorasyona çözüm üretir.

Yaşadığınız mekanlarda dekorasyon için yatırım yapıyorsunuz. Bu yatırım evinizde veya iş yerinizde prestij sağlaması ve rahat mekanlarda yaşama isteğinizden kaynaklanıyor.
Bu önemli bir konudur ve usta ellerden çıkması gerekir. Dekorasyonda duvar kağıdı kullanarak bambaşka mekanlar yaratabilirsiniz.

Hayata artistik bir bakış…

Rustik temalı yeni koleksiyonumuzda Ege ve Akdeniz’in aydınlık, sıcak, romantik ve enerji veren renklerini; desenlerinde geçmişin bugüne avante garde yansımalarını bulabilir; birbirinden güzel kombinler yapabilirisiniz. Duvarlarınıza verdiği ışıltı ve yumuşak geçişler, çarpıcı orta tonlar ve özgün tasarımları ile yeni koleksiyonumuz, mekanlarınızda hissedilen seçkin karakteri ile fark yaratacaktır.

Sadelikteki Şıklık

Rustik temalı yeni koleksiyonumuzda Ege ve Akdeniz’in aydınlık, sıcak, romantik ve enerji veren renklerini; desenlerinde geçmişin bugüne avante garde yansımalarını bulabilir; birbirinden güzel kombinler yapabilirisiniz. Her mekana uygun şık renkleri, yaratıcı ortamlar için üretilen sürpriz dokuları ile bu koleksiyonumuzdaki desenlerimizi,projelerinizde ve kişisel mekanlarınızda, dilerseniz tüm duvarları aynı doku ile kaplayarak, dilerseniz ana desenlerinizle uygun birbirinden güzel kombinler yaratarak keyifle kullanabilirsiniz.

Anlamı ‘daha fazla’, okunuşu Ravena’nın kurumsal rengi ‘mor’… Yeni koleksiyonumuz More beklenenin fazlasını sunma iddiasında…

Daha özgün, daha tasarım odaklı, daha trend renk paletine sahip ve daha inovatif duvar kağıdı yaratma hedefi ile çıktığımız yolculuğun sonuçlarından sadece biri More… Hatta sadece bir başlangıç… Doğadan, matematikten, rustik yaşamdan ve hayran bırakan güzelliklerden esinlenerek tasarladığımız More koleksiyonunu trend renklerle buluşturarak var olan güzelliği başkalaştırdık.

Koleksiyonda kıvrımlı formlu damasklar, geometrik şekiller, vintage konseptli desenler ve doğayı betimleyen tasarımlar geniş bir desen çeşitliliği sağlıyor. Desenlere soft renklerin yanında kırmızı, yeşil, mavi, kahve ve füme gibi iddialı renklerde düz duvar kağıtları da eşlik ediyor.

Tel: 0546 940 21 75

Hemen Ara
konuşmayı Başlat
Yardım?
Merhaba
Yardın İçin Buradayız